Loading...
JEDZENIEZDROWIE I URODA

Pizzeria Dowozorro – czyli najlepsza pizza w Płocku!

pizza płock, pizzeria płock, imprezy okolicznościowe płock, dowozorro pizza płock,

Mimo że na rynku pojawiła się zaledwie kilka lat temu (2015 rok), to już wyrobiła sobie opinie najlepszej pizzerii w Płocku! Wszystko za sprawą bardzo ambitnego właściciela. To on 6 lat temu postanowił, że założy pizzerię, której celem będzie przekonanie do siebie, jak największego grona społeczeństwa. Ciężka praca i codziennie starania spowodowały, że każdego dnia restaurację odwiedza coraz większa liczba osób. Jeszcze niedawno osobami odwiedzającymi byli przede wszystkim mieszkańcy Płocka. Teraz już nie tylko oni są częstymi gośćmi restauracji. Coraz więcej osób, to także osoby przejeżdżające przez miasto Płock, bądź po prostu turyści. Flagowym produktem jest oczywiście przepyszna pizza. Za tak dobre potrawy w Dowozorro odpowiadają najwyższej klasy kucharze. Samo miejsce zachęca do przybycia swoim przyjaznym nastrojem i atmosferą wśród pracowników. Czuć bardzo miłą atmosferę. Każdy klient może liczyć na miłą obsługę i może mieć pewność, że nie zostanie źle potraktowany.

Klienci, wchodząc na stronę internetową, https://dowozorro.pl/blog/ mogą uzyskać dużo ciekawostek i nowości z życia pizzerii.

pizza płock, pizzeria płock, imprezy okolicznościowe płock, dowozorro pizza płock,

Dowozorro, czyli najlepsza pizza w Płocku

Klienci, przychodząc do tej restauracji w Płocku, mogą liczyć na szeroką ofertę z menu do wyboru. Dowozorro oferuje wiele rodzajów pizzy, dania obiadowe, pasty, zupy, przystawki, czy nawet sałatki. Jest, to niewątpliwie coś nowego, ponieważ mało gdzie można spotkać tak szeroką ofertą jedzeniową. Kolejnym elementem, którym wyróżnia się ta restauracja na tle innych znajdujących się w Płocku, jest to, że oferuje pizze na dwóch różnych ciastach! Przyjrzyjmy się temu bliżej!

Osoby przebywające w pizzerii mają do wyboru pizzę na cieście cienkim, jak i grubym. Nie zawsze można spotkać się z takim udogodnieniem w innych restauracjach tego typu, dlatego tym bardziej warto to docenić.

Jakie pizze zasługują na wyróżnienie?

Na pierwszy rzut oka wyróżnia się ona niesamowicie bogatymi składnikami, a co za tym idzie, oznacza to ucztę dla nawet najbardziej wybrednego konesera. Dostrzec od razu można mozzarelle, mozzarellę białą, lazur, parmezan, żurawinę i orzeszki Pini! Brzmi, to naprawdę smakowicie! Warto dodać, że każda pizzeria ma swój autorski przepis na ciasto, nie inaczej jest również w tym przypadku! Ciasto jest chrupkie i rozpływające się w ustach. Spróbowanie jego jeden raz oznacza, że ciężko potem nie wrócić do tej pizzerii i wybrać ją spośród wszystkich w całym Płocku.

  • Pizza numer 7 na grubym cieście

Tym razem warto skupić się na interesującej ofercie z drugiej kategorii, czyli pizzy robionej na cieście grubym. W tym wypadku klient będzie miał do czynienia z takimi składnikami, jak: mozzarella, kurczak barbecue, boczek i czerwona cebula. W pierwszej chwili wydaje się, że składników jest mało. Jednak nie tędy droga drodzy klienci! Połączenie tych czterech różnych składników daje niesamowitą radość z jedzenia. Świętnie na kubki smakowe działa w tym wypadku kurczak barbecue, którego każdy powinien spróbować chociaż raz w swoim życiu! Warto również zaznaczyć, że pizzeria oferuje pizzę, którą można samemu sobie skomponować! Brzmi świetnie!

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Dowozorro oferuje również wynajęcie sali na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Nie ważne czy będzie to wesele, komunia, czy chrzciny. W połączeniu z klimatycznym miejscem i świetnym cateringiem pomogą jeszcze bardziej uczcić każdy ważny dzień w życiu człowieka. Nawet małe rodzinne imprezy również mogą zostać zrealizowane. Warto wybrać, to miejsce, ponieważ w połączeniu z najlepszym jedzeniem w całym Płocku żadna impreza nie będzie nudna i zła. Po wszystkie informacje należy zadzwonić pod numer telefonu: 535 095 207 / 24 366 22 82 lub skontaktować się drogą mailową pod adres: pizza@dowozorro.pl. Nie warto zwlekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *