Loading...
USŁUGI I INNE

Fotolustro – czyli profesjonalne selfie w magicznym lustrze!

fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Najlepsze momenty spędzone w gronie przyjaciół czy rodziny warto utrwalić na zdjęciach – tym bardziej, jeśli bawimy się w większej grupie lub wydarzenie jest szczególnie wyjątkowe! Niezależnie od tego czy szukasz zabawnej atrakcji, która dostarczy Twoim przyjaciołom wiele radości czy też świetnego pomysłu na utrwalenie dobrej zabawy i pozostawienie magicznych pamiątek, pomysł na wykonywanie interaktywnych zdjęć podczas Twojego wydarzenia jest kapitalny! Mirror Selfie to zupełnie nowa odsłona dobrze już znanej fotobudki, która stanowi nowoczesny i niezwykły element każdej imprezy! Fotolustro, czyli Mirror Selfie inaczej nazywane Magicznym Lustrem to totalna nowość na rynku, która zrobi na Tobie ogromne wrażenie – dzięki możliwości wykonywania interaktywnych zdjęć w lustrze!

Fotolustro – na jaką okazję?

Fotolustro to nowy trend na rynku i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zabawa trwa w najlepsze, a Ty chciałbyś zachować wspomnienia tych chwil! Dlatego Mirror Selfie to atrakcja pasująca do każdej sytuacji – sprawdzi się zarówno w przypadku szalonej imprezy urodzinowej, zabawy dla najmłodszych dzieci, ale również młodzieży! Doskonale wpasuje się klimat wystrzałowej nocy sylwestrowej czy też niezapomnianej studniówki. Świetną atrakcję stanowić będzie również na wieczorze kawalerskim i panieńskim, a także weselu czy też imprezie firmowej oraz każdym innym niezapomnianym evencie, który chciałbyś utrwalić i zachować w pamięci! Mirror Selfie stanowi również doskonałą atrakcję w centrach handlowych i podczas eventów sklepowych ściągając zainteresowanych gości. Pozwoli na przyciągnięcie uwagi przechodniów podczas otwarcia nowego lokalu lub innego wydarzenia.

fotolustro, fotolustro na wesele, fotolustro cena, fotolustro wynajem, fotolustro warszawa. fotolustro płock, fotolustro toruń, fotolustro łódź, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka wynajem, fotobudka płock, fotobudka warszawa, fotobudka łódź, fotobudka toruń, fotobudka włocławek, fotobudka cena,

Następca fotobudki – jak to działa?

Znając już fenomen fotobudki szybko zorientujemy się, że Fotolustro zostanie jeszcze szybciej zauważone i chętniej wykorzystane! Instrukcje głosowe Magicznego Lustra i animacje pełne kolorów przyciągają uwagę gości i zachęcają do wykonania interaktywnego selfie! Cała powierzchnia Fotolustra to dotykowy panel w specjalnie zaprojektowanej ozdobnej ramie – odpowiednio podświetlonej różnorodnymi światłami ledowymi. Lustro to zmieści przed sobą kilka a nawet kilkanaście osób pozwalając na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć – w pojedynkę, w parze lub grupowych. Dodatkowa lampa błyskowa doświetli obraz, a nowoczesna drukarka termosublimacyjna pozwoli na wydrukowanie niezwykłych zdjęć wysokiej jakości, które na długi czas stanowić będą świetną pamiątkę niezapomnianego spotkania. Magiczne Fotolustro wyeksponowane jest w wyjątkowym stylu tworząc idealne uzupełnienie imprezowego klimatu oraz umożliwiając również wybór zabawnych gadżetów i dodatków do garderoby, które można wykorzystać do wykonania pamiątkowego zdjęcia! Podczas ujęć możesz zmieniać animację na ekranie a także dodawać podpisy na zdjęciu, by Twoja pamiątka stała się jeszcze bardziej spersonalizowana! Istnieje również możliwość wyboru ramek zdjęć i ich formatu.

Mirror Selfie – wypożyczenie atrakcji, czy to skomplikowane?

Decydując się na wynajęcie atrakcji w postaci Fotolustra nie musisz martwić się o jego transport – lustro przewożone jest w obudowie przez animatora, a sama powierzchnia lustra jest hartowana i dodatkowo zabezpieczona folią, dzięki czemu jest odporne na uderzenia, zapewniając bezpieczeństwo i spokojną głowę gości podczas zabawy! Dodatkowo piękna oprawa wokół lustra pozwoli na stworzenie ciekawego kącika zabaw, gdzie każdy w czasie imprezy będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcia ze znajomymi.