Loading...
laweta płockmotoryzacjapomoc drogowa płock

Szybka pomoc drogowa płock dla Ciebie

autoholowanie płock

Pomoc drogowa 24h w Płocku

Obecnie wielu użytkowników samochodów jeździ autami używanymi, które bardzo często mają powyżej dziesięciu lat. Jest, więc rzeczą całkowicie zrozumiałą, że czasem mogą one ulec awarii. Wtedy też przeważnie nieodzowna będzie pomoc drogowa płock, dzięki której w szybki sposób odholujesz samochód do najbliższego warsztatu samochodowego. Mogą również zdarzyć się naprawy, które nie będą wymagały jakiś głębszych ingerencji w auto i mogą zostać bez najmniejszych problemów przeprowadzone już na miejscu zdarzenia, a ty będziesz mógł udać się w dalszą drogę.

Niektóre osoby obawiają się kosztów związanych ze skorzystaniem z usług pomocy drogowej, niemniej jednak należy przyjąć do wiadomości, że często inne możliwości nie wchodzą w grę. Tym bardziej, jeśli samochód ulega awarii na przykład na autostradzie, gdzie zabronione jest standardowe holowanie za pomocą linki. Wtedy konieczne jest wezwanie lawety, o ile oczywiście uszkodzenie którejś z części nie pozwala na dalszą jazdę.

pomoc drogowa płock

Autoholowanie, laweta Płock

Dlatego też, zawsze warto jest mieć przy sobie numer do pomocy drogowej. Aczkolwiek, jeśli masz telefon, to można również skorzystać z informacji biura numerów i tam również dostaniesz wszystkie potrzebne namiary na pomoc drogowa. Często również zdarza się, że w pakiecie ubezpieczenia masz właśnie opcję, dzięki której Twój ubezpieczyciel zajmie się wezwaniem pomocy drogowej a także opłaceniem kosztów z tym związanych w ramach opłacanej przez Ciebie składki ubezpieczeniowej. Tak się stanie, jednakże tylko wtedy, kiedy masz wykupiony specjalny pakiet ubezpieczenia assistance, uprawniający Cię do skorzystania z takowej pomocy. W przeciwnym razie, mając tylko podstawowe ubezpieczenie musisz radzić sobie samodzielnie i na własną rękę opłacić holowanie samochodu. Stąd też bierze się potrzeba, żeby zawsze auto sobie dokładnie sprawdzić przed podróżą, ponieważ taka kontrola może pozwolić Ci na uniknięcie przykrej niespodzianki, kiedy to będziesz musiał holować samochód i ponosić dodatkowe koszty z racji wynajęcia lawety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *